O nas


Pracownia protetyki dentystycznej Dentus założona została w roku 2000 przez  technika dentystycznego Monikę Kotowską. Od początku przyświecała nam idea aby nasza pracownia wykonywała jak największy zakres prac, przy wykorzystaniu najlepszych dostępnych na rynku materiałów. Zdawaliśmy sobie sprawę że tylko dzięki temu i wysokiej precyzji wykonywanych prac będziemy w stanie odnieść w tej trudnej branży sukces. Przez wiele lat poszerzaliśmy naszą ofertę, inwestowaliśmy w coraz bardziej specjalistyczne, wysokiej jakości urządzenia  protetyczne, regularnie podnosiliśmy kwalifikacje poprzez różnego rodzaju szkolenia. Udało nam się zebrać świetny zespół pracowników, dzięki którym wykonujemy nasze prace z wysoką precyzją i w rozsądnych terminach. Lata praktyki i współpraca z wieloma lekarzami stomatologami, w tym również z wykładowcami na Akademii Medycznej w Warszawie pozwalają nam lepiej rozumieć potrzeby naszych klientów. Biorąc pod uwagę nasze doświadczenie, zakres usług, świetny zespół ludzi i wyposażenie naszej pracowni z dumą możemy dziś powiedzieć , że nasza firma to profesjonalne laboratorium protetyki dentystycznej.

Nasza firma zarejestrowana jest w Narodowym Funduszu Zdrowia i z większością naszych klientów pracujemy poprzez rejestracje w tym funduszu. Gwarantujemy odbiór i  dowóz  prac do gabinetu stomatologicznego naszym transportem w promieniu 30 km od Żyrardowa bez dodatkowych opłat. Wszystkie prace z naszej oferty wykonujemy w naszej pracowni, jedynym wyjątkiem są podbudowy cerkonowe pod korony i mosty porcelanowe, które zlecamy specjalizującej się w tym frezowni.

Obecnie obsługujemy gabinety stomatologiczne na terenie Żyrardowa, Sochaczewa, Mszczonowa, Grodziska Mazowieckiego a także Nadarzyna. Pracujemy w godzinach między 8.00 a 15.00, od poniedziałku do piątku. Odbiór i dowóz prac praktycznie przez cały dzień.

Szanowni Państwo, jeśli szukacie obsługi protetycznej w rozsądnej cenie, z niedługimi terminami realizacji zleceń, z dobrym kontaktem z protetykiem, który rozumie czasami instynktownie w jakim kierunku w danej pracy chce iść lekarz stomatolog, z bardzo szerokim zakresem usług, to laboratorium protetyki dentystycznej  Dentus jest tą firmą której szukacie. Naszą dewizą jest rozwiązywać problemy a nie je tworzyć. Zapraszamy do współpracy.